Konteyner kurutucu Paket Nedir ?

Container Dri®; konteyner taşımacılığı sırasında aşırı neme bağlı hasarlardan korunmak için kullanılan bir konteyner kurutucusudur. Konteyner Kurutucu Paket, Rutubet Kurutucu Paket, rutubeti ortam havasından hızlı bir şekilde uzaklaştırarak, ürünleri, “konteyner yağmuru”, “konteyner teri” veya “kargo teri” olarak bilinen zarar verici etkenlerden koruyarak ortamdaki nemlenmeyi düşürmektedir.

Askılı Konteyner Kurutucu


Konteyner Kurutucu Paket 1kg Askılı (%100)

Konteyner Kurutucu rutubet kurutucu Paket Kullanımı : Askılı tip ile kolayca konteynerların içine asılabilir. Kendinden kancası taşıma ve asmayı kolaylaştırır. Kancası ve dikimi gayet sağlamdır, sarsılmalara karşı dayanıklıdır. Konteyner içerisindeki ürün cinsine ve sevkiyat yerinin ve süresinin uzunluğuna göre kullanım miktarı değişmektedir.

Askısız Konteyner Kurutucu


Konteyner Kurutucu 1kg Askısız (%100)

Konteyner Kurutucu Askısız Tip ise konteyner kenarlarında boş yer olmaması durumunda askısız paketin ‘’yazılı yüzü’’ yukarıya gelecek şekilde konteynerin en üst tarafına düzgün dağıtılması gerekir. Paketlerin konteyner içerisine dağılımının orantılı bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Battaniye Tipi Konteyner Kurutucu


Battaniye Tipi 125 Gr Koteyner Kurutucu

Battaniye Tipi Konteyner Kurutucu, Konteyner içerisinde yan ve üst tarafta yeteri kadar yer olmaması durumunda battaniye tipi olarak ürün üstüne serilmektedir. İnce bir yapısı olması nedeniyle istenilen aralığa serilmektedir.

Tanıtıcı Video

Container Dri Tanıtım Videosu

Ürünlerinizin gemide kargo halindeyken yaşadığı süreci ve Konteyner Kurutucunun faydalarını anlatan kısa videomuzu izleyin.

GERİ DÖNÜŞLER

Müşterilerimiz ürünlerimiz hakkında ne söyledi?

  • Un paketlerimizin gönderimi sırasında, yurtdışı konteyner açılımında birçok çuvalımız deforme olmuş, ürünlerimiz nemden ötürü bozulmuştu. Sağolsun Süleyman bey bu işimizi kolayca çözdü. Artık içimiz rahat ihracat yapabiliyoruz.
    Necati Bey
  • Özel ürettiğimiz tarım makinaları özellikle afrika ülkelerine giderken, gemide çok yıpranıyordu. Ürünlerimize garanti verdiğimiz için sorunsuz teslim etmek adına desi pak nem alıcı paketlerle tanıştık. Şimdi artık güvenle gönderim yapıyoruz.
    Mehmet Ali Bey
  • Satınalma ekibi olarak koli maliyetini nasıl düşüreceğimizi çok düşündük. Gerek numune gönderiminde gerekse özel parçaların kolilenmesinde sıkıntı yaşıyorduk. Karton sandık üretimini duyduk, beyna ticaret hemen ziyaretimize geldi ve bize özel çözümler sundu. Teşekkür ederiz.
    Nurcan Hn.
whatsapp
Buy now