Nem Alıcı Torba Nedir ?

Nem Alıcı Torbalar; korozyon, küf ve bozulma daihl sevkiyat esnasında zararlı etkilerle mücadele için ürün ambalajındaki nemi absorbe eden özel üretilmiş nonwowen ambalajlarda paketlenmiş nem emici paketlerdir. Rutubet Alıcı Paketler kapalı ambalajlar içindeki nem tahribatını önlemek için basit, güvenilir ve ekonomik çözümler aracı olan aktif kildir. Silikajele göre daha düşük maliyetlidir.

Desi Pak Nem Alıcı Torbaları;


rutubet alıcı ürünelrimiz Farklı Gramajlarda ihtiyacınıza yöneliktir;

Nem emici paketler, rutubet alıcı paketler, ihracat ambalajlama ve değişik diğer ambalajlı ürünler için kuru bir ortam sağlayarak ürünü koruma altına almaktadır. Kapalı ambalaj yada kap içerisine konulan nem alıcılar, yarı iletkenler, elektronikler, gıda kutuları veya büyük makineler dahil her tür ürünü korumaktadır. Böylece ürünleriniz nem alıcı miktarına bağlı olarak yolculuk boyunca korozyon, küf ve koku hasarına karşı sevkiyat esnasında koruma sağlar. Rutubet alıcı olarak görev yapar. Konteyner için nem alıcı ile ürün sevkiyatlarınız sorunsuz olur. Silika jel paket görevi görür.

GERİ DÖNÜŞLER

Müşterilerimiz ürünlerimiz hakkında ne söyledi?

  • Un paketlerimizin gönderimi sırasında, yurtdışı konteyner açılımında birçok çuvalımız deforme olmuş, ürünlerimiz nemden ötürü bozulmuştu. Sağolsun Süleyman bey bu işimizi kolayca çözdü. Artık içimiz rahat ihracat yapabiliyoruz.
    Necati Bey
  • Özel ürettiğimiz tarım makinaları özellikle afrika ülkelerine giderken, gemide çok yıpranıyordu. Ürünlerimize garanti verdiğimiz için sorunsuz teslim etmek adına desi pak nem alıcı paketlerle tanıştık. Şimdi artık güvenle gönderim yapıyoruz.
    Mehmet Ali Bey
  • Satınalma ekibi olarak koli maliyetini nasıl düşüreceğimizi çok düşündük. Gerek numune gönderiminde gerekse özel parçaların kolilenmesinde sıkıntı yaşıyorduk. Karton sandık üretimini duyduk, beyna ticaret hemen ziyaretimize geldi ve bize özel çözümler sundu. Teşekkür ederiz.
    Nurcan Hn.
whatsapp
Buy now