Hakkımızda

Beyna Dış Ticaret Limited Şirketi 2015 yılında kurulmuş olup, konteyner koruma ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Korozyon kontrol ve ihracat sevkiyat güvenliği konusunda firmaların değerli ürünlerini korumak üzere çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. .

  Misyonumuz

  En önemli misyonumuz ise ihracat yapan firmaların ürünlerini en doğru biçimde hasar görmeden göndermeleri için yine en hızlı bir şekilde hizmet sunmaktır.

  • Nem Alıcı Nedir?

   Yurt içi veya yurtdışı sevkiyatlarınızda makine, gıda, tekstil, elektronik gibi ürünlerinizin bozulmasını önler. Küf ve bozulma dahil sevkiyat esnasında zararlı etkilerle mücadele eden, ürün ambalajındaki nemi etkili bir şekilde çeken nem çekici paketlerdir
  • Nem Alıcı Zararlı mıdır?

   Hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmadan fiziksel yöntemlerle üretilip, tamamen doğal kil minarellerden oluşmasından ötürü her türlü ürünlerde kullanıma müsaittir. Kurutucu madde olarak aktif kil (bentonit) kullanılmaktadır. Bu madde %100 doğal olup güvenli ve imhası kolay bir maddedir.
  • Nem Alıcı Nasıl Kullanılır?

   Deniz üzerinde hareket eden kargo gemilerinin üzerindeki konteynarların nem veya rutubet oluşumunu engelleyen paketlerdir.
  • Konteyner Kurutucu Pahalı mı?

   Konteyner taşımacılık sırasında zararlı nem ve rutubete karşı çok yönlü koruma sağlayan konteyner kurutucular 1 kğ lık ambalajlarda askılı veya askısız şekilde ambalajlanarak üretilmiştir. 20 Feet’lik ve 40 Feet’lik kontyenerlerde kullanım miktarı için lütfen bizlerle temasa geçebilirsiniz.
  • Neden Konteyner Kurutucu?

   Container Dri ® rutubeti ortam havasından hızlı bir şekilde uzaklaştırarak, ürünleri, “konteyner yağmuru”, “konteyner teri” veya “kargo teri” olarak bilinen zarar verici etkenlerden korumak için ortamdaki nemlenmeyi düşürmektedir.
  • Neden Karton Sandık?

   Ürünlerin sevki esnasında oluşabilecek hasarlar üreticiler için en büyük sorun haline gelmiştir. Ürünlerin en az maliyetle çok güvenlikli bir şekilde sevkiyatı için yeni nesil sandıklarımızı üretmekteyiz. Yeni nesil sandık istenilen ölçülere göre özel olarak imal edilerek üreticiye büyük avantajlar sağlamaktadır.

whatsapp
Buy now